phone +90 212 531 62 76
phone
Responsive image

Hakkımızda

MEB BİLGİSAYAR SAN VE TİC.LTD.ŞTİ. 1991 Yılında İstanbul’da Bilgisayar, Yazılım ve buna bağlı hizmetleri kurumsal firmalara götürmek amacı ile faaliyetlerine başlamıştır. Ayrıca Türkiye’de Noterlere yönelik yazılım programını projelendirip , buna bağlı sistemleri hayata geçiren ilk firma olma ünvanını gururla taşımaktadır.

MEB BİLGİSAYAR Değişen ve gelişen sektör koşullarına uzun yılların deneyimi ve zaman içerisinde oluşturulan güçlü altyapısı ile adapte olmayı başarmış, bununla yetinmeyerek global hizmet anlayışını çağın koşullarına bağlı olarak uyarlayabilmiş bir kurumdur. Konusunda Uzman Teknik Kadrosuyla, Sorunsuz, Hızlı ve Ekonomik Servis Hizmetleriyle Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Vermeyi Görev Bilmektedir. Kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen MEB BİLGİSAYAR hem satış öncesinde hem de satış sonrasında verdiği kaliteli hizmetler ile müşterilerinin haklı takdirini kazanmıştır.

2007 yılda BİLGİSAYAR ve YAZILIM HİZMETLERİ’nin yanında sarf malzemeleri üzerine faaliyetlerimizi yoğunlaştırarak, TONER konusundada farklı çözümler üreterek kaliteli ve günün koşullarına en uygun fiyat avantajıyla müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Firmamız ayrıca AĞ, KAMERA, GÜÇ KAYNAĞI VE Bunlara Bağlı Her Türlü Altyapı Kurulum Hizmetlerini Müşterilerine Sunmaktadır.